Site icon OyuncuyusBis

Davulcu vur davula ! İlk Fragman Duyuruldu Gözler 5 Aralık Tarihine Çevirildi

Grand Theft Auto VI 5 Aralık tarihinde ilk fragman yayımlanacak.  O zaman detaylı blog yazımıza geçelim. 

Hepimizin yakından takip ettiği Grand Theft Auto VI nihayet resmiyete kavuşuyor. Grand Theft Auto V çıkışından bu zamana kadar yaklaşık olarak 13 yıl geçti. 13 Yıl aradan sonra nihayet GTA 6 ile ilgili haberler sızdırılmaya başladı bile.

Rockstar Games yaptığı duyurudan sonra 5 aralık tarihinde ilk fragman yayımlanacak fakat bu sadece ilk fragman değil ayrıca diğer günler de ikinci hatta üçüncü bir fragman yayımlanabilir.  Grand Theft Auto VI şuan için çıkış tarihi netleşmese bile sadece özel platform olan Sony Playstation 5 konsoluna gelecek şuan PC için detaylı bir açıklama Rockstar Games tarafından yapılmadı. Ayrıca şunu belirtmek isteriz ki Grand Theft Auto VI gelmiş geçmi şen büyük haritaya sahip olacak.

Oyunla alakalı detaya gelecek olursak gerçekten oyun içerisinde bizleri bekleyen inanılmaz detaylar olduğunu söyleyebilirim. Örneğin oyun’da görevler çok zor olacak ayrıca araba çalmak GTA V’de her nekadar kolay olsada haliyle GTA VI‘da zor olacak özellikle lüks araçları çalmak epey bir zorlayacak. Karakterlerin her biri farklı olacak ve her bir karakterin özelliği farklı olacak. Oyunda farklı olan özellikler tabii silahlar GTA V‘de her ne kadar silahlara alışmış olsakta GTA 6’da Silahlar çok farklı olacak. Ayrıca bir bilgi daha paylaşalım GTA VI haritasıda sızdırıldı 🙂

 

 

Daha detaylı blog yazımızda görüşmek üzere..

Exit mobile version