Dünyanın en popüler oyunu olan Euro Truck Simulator 2’nin Promods haritası dün gece itibariyle v1.48.5 Sürümüne güncellendi. Bakalım bu güncellemede neler olmuş detaylı yazımıza geçelim. 

 

ProMods haritasına gelen güncellemelere baktığımızda aslında herhangi bir değişikliğin olmadığını görüyoruz sadece v1.48.5 sürümüne güncellendiğini tekrardan hatırlatalım ama tabii ki de ufak tepek değişiklikler oyun içerisinde yapıldı.  

Promods nedir ?

Promods 5 yıl önce iskandinavya bölgesinden başlayarak bütün haritayı genişletmek amacı taşıyan oyun modudur. Promods’u indirmeniz için 2 adet seçenek bulunmaktadır bunlardan biri Ücretli ve Ücretsiz olmak üzere 2 seçenek bulunuyor. Ücretsiz indirmek isterseniz Part şeklinde indirebilirsiniz fakat her indirdiğinizde modemi resetlemeyi unutmayın. 40 TL gibi bir ücret karşılığında tek link olarak Ücretli bir şekilde satın alıp hızlı bir şekilde alabilmenize yarar.  Fakat tabii ki geniş Türkiye haritasında olduğu gibi Promods haritasını oynamak isterseniz 7 adet DLC paketine sahip olmanız gerekmekte. Promods haritasını oynamak isterseniz de aktif olan Türkiye haritasını mod kısmından devre dışı bırakmanız gerekmektedir aksi halde oyundan atabilir. 

Bu güncellemede neler yapıldı ? 
  • Bug düzeltmeleri yapıldı
  • İtalya Ancona ve Bari’de SCS feribotlarının entegresyonu yapıldı.
  • Ancona’dan Zadar’a feribot güzergahı eklendi

 

Tekrardan ufak bir hatırlatma yapalım. Promods haritasını oynamak için aşağıda ki DLC’lere sahip olmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. 

Going East

İskandinavya

Vive la France

DLC İtalia

Beyond the Baltic Sea

Road To the Black Sea 

İberia 

 

 

 

 

 

Leave a comment