Kansas’taki Simgesel Yerler

SCS Software 13 Ekim’de Kansas DLC‘sindeki simgesel yerler hakkında bir blog paylaştı. Blog içeriği ise şöyle:

Doğa harikalarından tutun da tarihsel anıtlara kadar; Kansas, bir çok simgesel yapı ve yere ev sahipliği yapıyor. İşte bu simgesel yapıların oyun içindeki görüntüleri:

Kansas’taki bir çok yapının Amerika’nın batıya doğru genişlediği günlere uzanan tarihsel geçmişi var. Bu yapı ve yerler bize o zamanlarda buralara gelmek için geniş çayırlar aşan cesur insanlar hakkında bize bilgi veriyor.

Dodge City’de, Boot Hill Mezarlığının yanında bulunan Boot Hill Müzesi gibi müzeler de bize Kansas eyaletinin tarihi hakkında ışık tutuyor. Kansas’ın güneydoğusunda bulunan ve kömür madeni için bir merkez haline gelen Pittsburgh Tarihi Müzesi de bu müzelere bir örnek olarak verilebilir; Bugünlerde müzenin önünde Marion 37 İş Makinesi, müze ve maden şirketi tarafından sergileniyor.

Marion 37 İş Makinesi

Kansas DLC’ye eklenen simgesel yerler aynı zamanda eyaletin doğal güzelliğini de ön plana çıkarıyor. Nefes kesen manzaralardan tutun eşsiz jeolojik oluşumlara kadar bu yerler bize doğanın keyfini çıkarma şansı sunuyor. Ayrıca Anıt Kayalıkları ya da inişli çıkışlı uçsuz bucaksız çayır manzaraları bize eyalet sınırları içerisinde etkileyici manzaralar sunuyor…

Sonuç olarak, Kansas’taki bu simgesel yapılar ve yerler; bize eyaletin tarihini, doğal güzelliğini, canlı kültürünü, eğitim seviyesini gösteriyor. Bu da Amerika Birleşik Devletleri’nin tam ortasında bulunan Kansas eyaletini eşsiz ve büyüleyici bir konum haline getiriyor.

Günebakan Eyaleti’nde gezmek için heyecanlıysanız Steam istek listenize eklemeyi unutmayın:

 

American Truck Simulator ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

OyuncuyusBisMods blog sayfası için tıklayınız.

OyuncuyusBisMods Discord sunucusu için tıklayınız.

 

Leave a comment