American Truck Simulator için şu anda SCS Software’in üstünde çalıştığı Kaliforniya Yenilemesi hakkında ikinci bir blog paylaşıldı!

SCS Software Altın Eyalet için daha önceki aylarda üç etaplı bir yenileme planı paylaşmıştı. Son paylaştıkları blog yazısı bu üç etaplı yenileme aşamasının üçüncü etabında olan gelişmeleri bize aktarıyor:

Bugün sizlere Kaliforniya Yenilemesinin üçüncü etabındaki bir gelişmeyi ve ekibimizin son olarak neyin üstünde çalıştığını paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz! Bu blog yazısı Kaliforniya güncellemesinin ikinci yazısıdır, bu yüzden henüz okumadıysanız okumanızı öneriyoruz!

Öncelikli olarak ekibimiz American Truck Simulator’un çıkışından sonra yapılan yeniden ölçeklendirme sayesinde ortaya çıkan boşluktan yararlanarak eyaletin batı tarafındaki yol ağlarını elden geçiriyor. Bu “yeniden ölçeklendirme” harita üzerinde daha fazla yol ağı oluşturmamıza, şehirleri genişletmemizi, bölgelerde yeni şirketler oluşturmamızı ve en önemlisi eyalet’i güncel DLC kalitesine çekmemizi sağlıyor.

Ekibimiz bir efsane olan CA-1/US-1 Otoyolu üzerine odaklanıyor. Otoyolun özellikle; San Fransisco ve Santa Cruz arasında kalan kısmı detayları daha iyi aktarma ve gerçeğe daha yakın olması için yeni ölçeklendirme sistemiyle, yeni modeller kullanılarak yenileniyor.

CA-1 Otoyolunu şoförler için özel kılan şey ise yolda seyir halindeyken yolun bir tarafında uçsuz bucaksız Pasifik Okyanusunun eşsiz manzarası, diğer tarafında ise engebeli kıyı kayalıklarının bulunuyor olması. CA-1 Otoyolu inişli çıkışlı tepelerin, sekoya ormanlarının ve küçük kıyı yerleşkelerinin arasından kıvrılarak ilerliyor. Ekibimiz de bu manzaraları ve bölgeleri oyunun içinde gerçektekiyle aynı yapmak için büyük bir dikkat veriyor.

Kaliforniya güncellemesi için bizim ekibimiz kadar çalışan birileri daha var 🙂 Gözünüzü yoldan ayırmayın!

American Truck Simulator ile alakalı gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

OyuncuyusBisMods blog sayfası için tıklayınız.

OyuncuyusBisMods Discord için tıklayınız.

American Truck Simulator Satın Almak İçin:

 

Leave a comment