SCS Software ekibi sürpriz bir şekilde 18 Aralık günü Kenworth T680 2022‘yi duyurdu!

19 Aralık günü ise oyuna tam anlamıyla eklenen T680 2022 için aynı gün bir blog yazısı yayımlandı. Blog yazısında:

Herkesin heyecanla beklediği o an geldi, Kenworth T680 100. Yıl Özel Edition çekicisini oyuna eklemekten büyük heyecan duyuyoruz!

Siz oyunculardan gelen bir çok talepten sonra Kenworth ile partnerliğimiz doğrultusunda oyuna Kenworth T680 100. Yıl Özel Edition çekicisini oyuna ekledik.” denildi

Kenworth T680 100. Yıl Özel Edition bazı kendine has özellikler taşıyor; aracın ızgara, filtre kapaklarındaki oniks kaplaması agresif bir görünüş katıyor. Kabin içine geldiğimizde ise gözümüze çarpan ilk şey aracın yatağının üstündeki kırmızı Kenworth 100.Yıl logosu oluyor, kabinin büyük bir kısmı deri ve kırmızı dikiş detaylarından oluşuyor. Bu kırmızı dikişler direksiyonun üzerinde de hakim ve direksiyon simitine sportif bir hava katıyor diyebiliriz 🙂 . Göstergelerin etrafındaki gümüş şeritler de göze çarpmayacak gibi değil.

Aracın güvenlik donanımı hakkkında konuşacak olursak; bizi oyunda etkileyebilecek dijital ayna, kör nokta uyarı sistemi ve kabinin arkasındaki rölanti sistemi ile hem çekici hem de oyun için yenilikler barındırıyor.

Açıkçası biz yorum yapacak olursak çok yakışıklı gavur…

Herkese iyi oyunlar, tekerinize taş değmesin 🚚🚚🚚!


Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’deki gelişmeler için bizi takipte kalın!

OyuncuyusBisMods blog sayfası için tıklayınız.

OyuncuyusBisMods Discord sunucusu için tıklayınız.

Leave a comment