Herkese iyi pazarlar! 

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator için hali hazırda 1.49 güncelleme çalışmaları SCS Ekibi tarafından devam ettiriliyordu; American Truck Simulator’de yazdığımız önceki blog yazılarında bahsettiğimiz Kaliforniya Güncellemesinin 3. bölümü eklenecekti.

Bugün yayımlanan blog yazısında ise -en azından bizleri- çok daha mutlu eden bir güncelleme içeriğinden bahsedildi:

ETS 2 ve ATS için Hava ve Hava Durumları Güncellemesi Geliyor!

SCS Software Cumartesi (28.10.2023) günü yayımladığı blog yazısında her iki oyun içinde hava ve hava durumlarını, yağmur, fırtına gibi hava olaylarını çok daha detaylı hale getireceğini blog yazısında belirtti.

Oyunun herhangi bir mod içermeyen halinde “skybox”lar gerçekten kalitesiz gözüküyordu. Sanırım bu konuda hem fikiriz. Oyuna gelecek 1.49 güncellemesiyle beraber bu alanda değişikliğe gidiliyor.

Tüm bu hava durumları ve hava olaylarından sonra SCS Software oyuna Dünyanın Uydusunu da ekliyor 😀 Güncellemeyle alakalı blog yazısında paylaşılan bazı ekran görüntüleri:

Yukarıdaki ekran görüntülerinde de görebileceğimiz gibi artık seyir esnasında göze hoş gelen “skybox”lar oyunda bulunacak.

Bu güncellemeyle beraber oynanış zevkimizin artmasının yanı sıra, oyuna gelecek olan Directx 12’nin de ayak seslerini duyuyoruz. Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için önceki blog yazılarımızda bahsettiğimiz gibi büyük bir oyun motoru güncellemesinden bahsetmişken; Her iki oyun için de bu güncellemenin duyurulması oyun motoru güncellemesini destekliyor.

SCS Software her iki oyun için de 1.49 güncellemesiyle oyuna gerçekçilik katmayı hedefliyor, blog yazısında yakın zamanda biz oyunculara sunacakları daha fazla yenilik olduğunu vurgulamışlar!

Hava Olayları güncellemesinin videosu:

Euro Truck Simulator 2 Satın Almak için:

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’deki gelişmeler için bizi takipte kalın!

OyuncuyusBisMods blog sayfası için tıklayınız.

OyuncuyusBisMods Discord sunucusu için tıklayınız.

Leave a comment