DAF XD

26/10/2023

SCS Software şimdi yayınladığı blog yazısında isim vermeyerek Euro Truck Simulator 2’ye yeni bir çekici geleceğinden bahsediyor!

Bu Çekici SCS Software ekibinin önünde fotoğraf çektirdiği DAF XD‘nin ta kendisi 😀 .

 

DAF XD‘nin önünde fotoğraf çektirmelerinden ve bugün paylaşılan blog yazısından sonra DAF XD‘nin geleceği kesinleşti. SCS Software blog yazısında DAF XD‘den şöyle bahsetti:

Siz, #BestCommunityEver için yeni haberlerimiz var! Yeni, henüz isim konulmamış bir tırımız var! Bu tırın, dar sokaklarda rahatlıkla manevra yapabildiği görüldü. (Açıkça küçük manevra kabiliyeti yüksek olan DAF XD’den bahsediliyor.)

Bu çekiciyi öne çıkaran ne? Kısa mesafeli bölgesel teslimatlar için mükemmel bir seçimdir aynı zamanda daha uzun otoyol mesafelerini de kapsayabilir; bu iki özellikle ön plana fazlasıyla çıkmayı başaran bir çekici. Bu çok yönlü kamyon, dar sokaklarda ve kalabalık kavşaklarda rahatça manevra yaparak yerleşkelerin zorluklarının üstesinden kolaylıkla geliyor gibi görünüyor. Ancak çekicinin özellikleri şehir sınırlarının ötesine uzanıyor. Raporlar, aynı kamyonun uzun yolda üstün performans gösterdiğini ve farklı arazilere uyum sağlama yeteneğiyle beklentileri aştığını gösteriyor.

Yakın zamanda güncelleme ile oyuna eklenebilir arkadaşlar!
Euro Truck Simulator 2 satın almak için:

OyuncuyusBisMods blog sayfası için tıklayınız.

OyuncuyusBisMods Discord sunucusu için tıklayınız.

Leave a comment